• 09216810692
  • info@on-24.ir
  • 09358915547

بهم ریختن ناگهانی سایت پس از آپدیت و راه حل آن

بهم ریخت ناگهانی سایت پس از آپدیت و راه حل آن

اگر سایت شما پس از آپدیت افزونه ها و پوسته ها یا پس از آپدیت خود وردپرس از حالت عادی خارج شده و نمایش مناسب همیشگی را نداشت به هیچ وجه نگران نشوید.

این مشکل به راحتی قابل حل می باشد.

برای حل آن کافیست اگر به پیشخوان وردپرس خود دسترسی دارید به پیشخوان وردپرس خود لاگین کرده و به بخش پیشخوان> بروزرسانی بروید.

در این صفحه ، در بخش آپدیت های وردپرس یک دکمه ی … مشاهده می نمایید. با فشردن این دکمه وردپرس شما از اول نصب شده و کدهای آن آپدیت می شوند.

حال در یک صفحه مرورگر در حالت incognito یا ناشناس، آدرس سایت خود را وارد نمایید و صفحه اصلی سایت یا بخش هایی که دچار مشکل شده اند را بررسی کنید.

اگر مشکل شما حل نشده بود به بخش بعدی این مقاله بروید.

حالا شما باید به پیشخوان وردپرس خود لاگین کرده و در بخش نمایش> پوسته ها ، پوسته فعال سایت را بررسی کنید. اگر تصویر اصلی پوسته به شکل همیشگی نبود و فی الواقع به حالت شفاف و بدون عکس در آمده بود، آنگاه پوسته شما به اصطلاح پریده یعنی کدهای آن دچار مشکل شده است.

کافیست که به مخزن وردپرس رفته پوسته مورد نظرتان را دانلود کرده یا اینکه پوسته یی که خریده اید ورژن جدید آن را دانلود کرده و به سایت خود برگردید در بخش نمایش> پوسته ها> افزودن پوسته تازه پوسته خود را اپلود کرده و سپس با پوسته قبلی جایگزین کنید.

البته ممکن است یکی از افزونه های سایت شما هم علت این مشکل باشد یعنی با دیگر افزونه ها سازگاری نداشته یا اینکه کدهای آن دچار مشکل شده باشد. برای حل آن بهتر است افزونه هایی که در سایت شما نصب و فعال هستند را یکی یکی غیر فعال کنید و سایت خود را چک کنید اگر مشکل حل شده بود به دنبال علت آن بگردید یعنی ببینید مشکل در نصب نامناسب افزونه بوده یا مشکل در عدم سازگاری دو یا چند افزونه با یکدیگر

دقت داشته باشید که با غیر فعال کردن افزونه ها امکانات آن افزونه نیز از سایت شما حذف شده و مسلما می تواند در ظاهر یا کارایی سایت شما تاثیر بگذارد پس این مساله را با مشکل اصلی اشتباه نگیرید.

در انتها اگر هیچ کدام از این مسائل راه حل شما نبود پس مشکل در عدم سازگاری ورژن پی اچ پی هاست شما با یکی از افزونه  ها یا پوسته شما می باشد. برای حل این مشکل با یک متخصص و یا پشتیبانی هاست خود تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =